Arkadia Lubień Kujawski

Arkadia Lubień Kujawski to średniej wielkości sala weselna między Kutnem a Włocławkiem. Na wstępie warto podkreślić, że obsługa lokalu sprawdziła się na medal a serwowane jedzenie było przepyszne. Polecamy z całego serca <3. Reasumując Para Młoda zleciła nam kompleksową organizacje wesela. Do naszych zadań należało m.in: - Ciężki dym na pierwszy taniec - Fotobudka i dmuchana kabina - Dekoracja światłem - Oświetlenie efektowe - Oprawa muzyczna - Wystrzałowy tort weselny[/ppb_text]

Pierwszy taniec

Ciężki dym na pierwszy taniec wygląda przepięknie. Gęsty i ciężki dym w połączeniu z oświetleniem zachwycił wszystkich gości. Zobacz poniżej nagrany cały taniec w chmurach. Warto czekać do końca na finał i zjawiskowe fontanny iskier 🙂 Zapraszamy do subskrypcji kanału – link

Slide

Dekoracja światłem


Dekoracja światłem czyli profesjonalne oświetlenie eventowe. Jak widać zapewnia niesamowity klimat a przede wszystkim ciekawe zdjęcia i filmy. Dodatkowo oświetlenie RETRO na scenie dodaje jakości i efektu. Ze względu na efekt, który można uzyskać dekoracja światłem stała się obecnie standardem. Jest bardzo efektowna w porównaniu do tradycyjnej dekoracji a szczególności w nocy!

Oczepiny

Oczepiny to oczywiście tradycyjny element każdego wesela a szczególności rzut welonem i muszką. Reasumując najczęściej sprawdzają się gorące krzesła, kolejno taniec z gwiazdami a przede wszystkim ręka i noga.

ZESPÓŁ MUZYCZNY

Na zakończenie warto podkreślić, że oprawę muzyczną całego wesela poprawodził LuXuRy band. Profesjonalny zespół muzyczny na wesele oferujący przede wszystkim muzykę na żywo. 6 osobowy coverband.

Slide


Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios