Dekoracja światłem na wesele

Dwór biesiadny Rojewo

W wakacje „tak” powiedziało sobie wiele par, a my mieliśmy okazję być w tych szczególnych chwilach razem z nimi. Wśród nich byli Martyna i  Bartłomiej, którzy na miejsce swojej uroczystości weselnej wybrali sobie Dwór Biesiadny Rojewo.
Z różnych względów lu bimy to miejsce i jest ono dla nas wyjątkowe. Nie tylko dlatego, że niewątpliwie oczarowuje elegancją. Świetna organizacja, przemiła obsługa i właściciele sprawiają, że wszystko wydaje się tam być proste i bezproblemowe. Poza tym Dwór w Rojewie przywołuje masę cudownych wspomnień zbieranych przez wiele lat.

Restauracja "Dwór Biesiadny" w Rojewie

Dekoracja światłem

Dekoracja światłem, którą wykonaliśmy została zrealizowana w kolorze fuksji z akcentem lodowym. Inaczej – kraina lodu w kobiecym wydaniu. Wyszło pięknie! Gdy tylko zrobiło się odpowiednio ciemno na zewnątrz, oświetlenie stworzyło niesamowity klimat wewnątrz pomieszczeń.
Warto dodać, że wysokiej klasy urządzenia oraz okablowanie, które zostały użyte były w kolorze białym, dzięki czemu punkty świetlne nie rzucały się niepotrzebnie w oczy na tle jasnych wnętrz. Kolejnym atutem jest ilość użytych urządzeń. Zostało ich ustawionych na tyle dużo, że światło zlewa się w jedną całość, nie tworząc nieporządanych pojedynczych słupów światła. 
Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych realizacji z użyciem światła, zapraszamy tutaj: (link)

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy przysłowiowo nie umoczyli swoich paluszków również w pierwszym tańcu Młodej Pary. Naszą specjalizacją jest taniec w chmurach, który uzyskujemy za pomocą urządzeń wytwarzających ciężki dym. Korzystamy z urządzeń najwyższej klasy, dzięki którym efekt gęstej chmury utrzymuje się nisko przy podłodze i odpowiednio długo, by Nowożeńcy mogli zatańczyć cały pierwszy taniec w towarzystwie niemalże prawdziwych obłoków. 
Tym razem za sprawą odpowiednio skierowanego oświetlenia dym nabrał różowej barwy i idealnie wkomponował się w klimat i charakter imprezy. 


 
Oops...
Slider not found.

Ten dzień, jak wiele innych zostanie w naszych wspomnieniach za sprawą kolejnych fascynujących osób, które spotkaliśmy podczas pracy, a także poprzez fotografie oddające w pełni efekty naszej pasji do tworzenia piękna 🙂Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios