Jordanki Toruń studniówka

Jordanki Toruń studniówka 2023. Mieliśmy przyjemność wykonać realizacji w bardzo ciekawym miejscu. Wydarzenie było na prawie 500 osób. Dla większego komfortu uczestników stworzyliśmy strefę Foto składającą się z kilku urządzeń.

Organizujesz imprezę  ? szukasz sprawdzonej atrakcji? Chcesz wszystkich zaskoczyć ? Ludzie uwielbiają robić sobie zdjęcia dlatego postaw na Fotolustro lub FotoBudkę. To najlepsza i obecnie najbardziej sprawdzona atrakcja na studniówkę.

Dekoracja światłem

Użyliśmy kratownice a przede wszystkim oświetlenie eventowe. Dzięki temu stworzyliśmy szczególny nastrój sprzyjający robieniu zdjęć. W konsekwencji fotolustro i fotobudka dzięki atrakcyjnemu oświetleniu przyciągały uwagę wszystkich uczestników zabawy. Trudno było przejść obok całkiem obojętnie 😉 Goście robili zdjęcia przez całą noc !!

Fotolustro

Zdjęcia są z pewnością jedną z najlepszych form zabawy szczególnie na studniówce. Jak wiadomo zdjęcia są obecnie jeszcze bardziej popularne niż filmy. Są bardzie praktyczne dlatego, że można je wkleić do albumu, powiesić na ścianie w pokoju albo włożyć np. do portfela. 

 

W pakiecie otrzymujecie:

  • Gadżety do zdjęć
  • Zdjęcia bez limitu
  • Obsługa techniczna
  • Dmuchaną foto kabinę lub ściankę
  • Opcjonalnie księga gości oraz album zdjęć

Slide

Fotolustro jest bardzo duże w związku z tym należy przygotować odpowiednio dużo miejsca. Goście powinni bawić się swobodnie, bez żadnych przeszkód. Ostatecznie jeśli na sali nie ma dużo miejsca zamiast dmuchanej ścianki montujemy tradycyjne tło winylowe na stojakach. 

 

Zobacz nasze inne realizacje – link

Dekoracja światłem – linkLeave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios