Tort weselny


Ciężki dym i fontanny sceniczne. Muzyka i efekty specjalne!!

„Wystrzałowy tort weselny” to nasz nowa propozycja. Standardowy pokaz trwa około 1 minuty. Proponujemy gęsty i ciężki dym oraz fontanny sceniczne na wesele jako element dekorujący. Pokaz jest zsynchronizowany z podkładem muzycznym oraz oświetleniem. Zapoznaj się z propozycjami dotyczącymi muzyki.

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Niesamowity efekt pirotechniczny, który zapewniają fontanny iskier budzi wielkie emocje wśród wszystkich gości. Takie efekty specjalne bardzo korzystnie wpływają również na reportaż w postaci atrakcyjnych i ciekawych zdjęć oraz filmów.Emocje na poziomie !!

Prawdziwe show na weselu. Oferujemy fontanny iskier oraz ciężki dym jako efekty specjalne.
Piękna i zjawiskowa atrakcja na wesele lub urodziny.
Oferujemy fontanny sceniczne : 2m, 3m, 5m w kolorze srebrnym lub złotym.
Czas trwania pokazu pirotechnicznego wynosi od 20 do 60 sekund.

Slide

Tort weselny – jaka muzyka do pokazu ?

Prezentujemy utwory – fanfary najczęściej wybierane do pokazu oraz do krojenia tortu weselnego. Największa grupa to piosenki klasyczne ale znajdzie się również kilka nowych pozycji z list przebojów.


Najczęściej wybierane piosenki do tortu weselnego

Zebraliśmy najlepsze utwory do pokazu oraz do krojenia tortu, które nie są przesadzone ale bardzo charakterystyczne. Część z nich to stare piosenki oraz wielkie przeboje, które nigdy nie wyjdą z mody, a inne to ostatnie hity do których każdy może śpiewać oraz tańczyć.

Aby pomóc Ci znaleźć piosenkę na tort weselny, zebraliśmy nasze ulubione z każdego gatunku oraz stylu.

–> tort weselny muzyka <--

Slide
 

Godnym uwagi jest fakt, że tort na weselu to jeszcze bardziej popularna atrakcja niż pierwszy taniec. Bez wątpienia to element każdego wesela na całym świecie. W związku z tym oferujemy efekty specjalne właśnie na to wydarzenie

Kontakt    Bella Arte Show