Dekoracja światłem


Dekoracja światłem to główny element naszej działaności. Oświetlamy wesela, urodziny, eventy firmowe, koncerty itd. Oferujemy profesjonalne oświetlenie eventowe. Kompleksowa obsługa i wynajem. Zapraszamy do zapoznania się naszym portfolio. Życzymy miłego oglądania 🙂

 

Slide
 

Jak widać poniżej oferujemy kompleksowe usługi. Przede wszystkim dekorację światłem. Ponadto fotolustro, foto budkę 360, ciężki dym, fontanny iskier, świece dymne, i wiele innych. Reasumując wszystkie atrakcje eventowe w jednym miejscu.

 

Slide
 

 
 

Slide
 

 

Slide
 
 

Slide

Zobacz inne filmy na YouTube – link

Polecamy również ciężki dym – link

 
 

Dekoracja światłem

Zobacz całą ofertę
 
 

Profesjonalne oświetlenie


W zależności od wymagań i gustów klientów oferujemy różne stylizacje. Najbardziej popularne kolory to czerwony, różowy oraz zielony i żółty.

Oświetlenie RETRO


Oświetlenie Retro jest bardzo wyjątkowe. Oferta skierowana jest do najbardziej wymagających klientów.  Temperatura barwy zbliżona jest oczywiście do światła słonecznego. Na żywo robi niesamowite wrażenie. Ponadto jest pożądane przez prawie wszystkich fotografów oraz filmowców. Warto zwrócić uwagę, że pobór prądu jest w tym przypadku dużo większy niż standardowych lampach Led. Dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na zasilanie.