Pierwszy taniec - Spacer w chmurach CIĘŻKI DYM NA WESELE Zobacz film
 

Ciężki dym wesele


Pierwszy taniec to nieodzowny element każdego balu weselnego.

Kiedyś traktowany, jako symbol rozpoczęcia wesela, dziś stał się celebracją jedności i miłości pomiędzy Parą Nowożeńców. Dlatego też jest on traktowany wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, urozmaicany poprzez różnego rodzaju dodatki, jak np. proponowany przez nas Państwu ciężki dym. Nasza wytwornica ciężkiego dymu potrafi zamienić pierwszy taniec w prawdziwy spacer w chmurach.

Slide
 

Na pewno każda Panna Młoda poczuje się wyjątkowo u boku swojego ukochanego, spacerując po parkiecie wśród białych obłoczków dymu przypominającego chmury.
Jeśli chcecie poczuć się na swoim weselu, jak w bajce – wybierzcie ciężki dym, a wasz pierwszy taniec na pewno zostanie zapamiętany przez gości na długo.

 

Ciężki dym na wesele

Zapytaj o cenę
 

Najważniejsze informacje

Dlaczego warto wybrać ciężki dym

Ciężki dym na wesele w trakcie pierwszego tańca tzw Taniec w chmurach jest dla Młodych Par, które bardzo dobrze radzą sobie na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to z wielkim trudem. Ciężki i gęsty dym zamaskuje małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu. Pokaże natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście i miłość Pary Młodej.

Zobacz ofertę

Jak to działa

Do wytworzenia ciężkiego dymu wykorzystujemy specjalnie przygotowany wcześniej suchy lód który aplikujemy do zbiornika z wrzącą wodą którą podgrzewają 2 duże grzałki. Maszyna nagrzewa się około godziny przed pełną gotowością. Ciężki dym nie ma zapachu i nie przeszkadza pozostałym uczestnikom wesela. Tylko takie rozwiązanie daje najlepszy efekt.

Zobacz ofertę

 

Slide
 

Oświetlenie eventowe

Ciężki dym na wesele w połączeniu z profesjonalnym oświetleniem daje najlepsze efekty. Dlatego polecamy również wynajęcie dekoracji światłem. Dzięki temu zyskujecie Państwo niezapomniane chwile oraz bogaty reportaż weselny w postaci kolorowych zdjęć i filmów. Zapraszamy do zapoznania się Naszymi przykładowymi materiałami promocyjnymi. 

Zobacz ofertę

Wymogi

Dla poprawnej realizacji ciężkiego dymu i odpowiedniego efektu należy spełnić kilka warunków. Z doświadczenia zakładamy iż pokaz ciężkiego dymu w trakcie pierwszego tańca trwa około 2-3 minut. W tym czasie powinniśmy całkowicie wyłączyć klimatyzacje, pozamykać wszystkie okna i drzwi. Poprosić gości aby trzymali swoje dzieci blisko Siebie i nie rozpraszały dymu 🙂

Zobacz ofertę

 
 
 

Dekoracja światłem

Zobacz całą ofertę
 

Ile kosztuje ciężki dym tzw Taniec w chmurach ?

Cena zależy od wielkości maszyny ( wielkości sali ) oraz długości pierwszego tańca.

Ceny plasują się od 400 zł do 800 zł i jest to najbardziej popularna cena w województwach Wielkopolskim i Kujawsko-Pomorskim.

Każdy kto wybierze ŚREDNI PAKIET fontanny iskier w trakcie pierwszego tańca ma gratis 🙂

 

Ciężki dym na wesele – „taniec w chmurach” najczęściej wykonujemy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Konin, Piła i Włocławek.

Ale nie boimy się odległości i chętnie poszerzymy obszar działania 🙂 

Slide