Pierwszy taniec - Spacer w chmurach CIĘŻKI DYM NA WESELE Zobacz film
 

Ciężki dym wesele


Pierwszy taniec to przede wszystkim nieodzowny element każdego balu weselnego.

Kiedyś traktowany, jako symbol rozpoczęcia wesela, dziś stał się celebracją jedności i miłości pomiędzy Parą Nowożeńców. Dlatego też jest on traktowany wyjątkowo, przygotowywany i ćwiczony tygodniami, urozmaicany poprzez różnego rodzaju dodatki, jak np. proponowany przez nas Państwu ciężki dym. Nasza wytwornica ciężkiego dymu potrafi zamienić pierwszy taniec w prawdziwy spacer w chmurach.

Slide
 

Na pewno każda Panna Młoda poczuje się wyjątkowo u boku swojego ukochanego, spacerując po parkiecie wśród białych obłoczków dymu przypominającego chmury.
Jeśli chcecie poczuć się na swoim weselu, jak w bajce – wybierzcie ciężki dym, a wasz pierwszy taniec na pewno zostanie zapamiętany przez gości na długo.

 

Ciężki dym na wesele

Zapytaj o cenę
 

Najważniejsze informacje

Dlaczego warto wybrać ciężki dym

Ciężki dym na wesele w trakcie pierwszego tańca tzw Taniec w chmurach jest dla Młodych Par, które bardzo dobrze radzą sobie na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to z wielkim trudem. Ciężki i gęsty dym przede wszystkim zamaskuje małe wpadki i ukryje niedoskonałości w tańcu. Pokaże natomiast to co najważniejsze, czyli szczęście i miłość Pary Młodej.

Zobacz ofertę

Jak to działa

Do wytworzenia ciężkiego dymu wykorzystujemy specjalnie przygotowany wcześniej suchy lód który aplikujemy do zbiornika z wrzącą wodą którą podgrzewają 2 duże grzałki. Maszyna nagrzewa się około godziny przed pełną gotowością. Ważnym aspektem jest to ,że ciężki dym nie ma zapachu a co najważniejsze nie przeszkadza pozostałym uczestnikom wesela. Reasumując tylko takie rozwiązanie daje najlepszy efekt.

Zobacz ofertę

 

Slide
 

Oświetlenie eventowe

Ciężki dym na wesele w połączeniu z profesjonalnym oświetleniem daje najlepsze efekty. Dlatego polecamy również wynajęcie dekoracji światłem. Dzięki temu zyskujecie Państwo niezapomniane chwile oraz bogaty reportaż weselny w postaci kolorowych zdjęć i filmów. Zapraszamy do zapoznania się Naszymi przykładowymi materiałami promocyjnymi. 

Zobacz ofertę

Wymogi

Dla poprawnej realizacji ciężkiego dymu i odpowiedniego efektu należy spełnić kilka warunków. Z doświadczenia zakładamy iż pokaz ciężkiego dymu w trakcie pierwszego tańca trwa około 2-3 minut. W tym czasie powinniśmy całkowicie wyłączyć klimatyzacje, pozamykać wszystkie okna i drzwi. Poprosić gości aby trzymali swoje dzieci blisko Siebie i nie rozpraszały dymu 🙂

Zobacz ofertę

 
 
 

Dekoracja światłem

Zobacz całą ofertę
 

Ile kosztuje ciężki dym tzw Taniec w chmurach ?

Cena zależy od wielkości maszyny ( wielkości sali ) oraz długości pierwszego tańca.

Ceny plasują się od 400 zł do 800 zł i jest to najbardziej popularna cena w województwach Wielkopolskim i Kujawsko-Pomorskim.

Każdy kto wybierze ŚREDNI PAKIET fontanny iskier w trakcie pierwszego tańca ma gratis 🙂

 

Ciężki dym na wesele – „taniec w chmurach” najczęściej wykonujemy w takich miastach jak: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Konin, Piła i Włocławek.

Ale nie boimy się odległości i chętnie poszerzymy obszar działania 🙂 

Slide

przede wszystkim

 jeszcze bardziej 

bez wątpienia 

wydaje się 

wnioskując 

niegdyś 

poprzednio 

na koniec 

ważnym aspektem jest

godnym uwagi jest fakt

podczas gdy

z pewnością

w przeciwieństwie do

 bezsprzecznie

konkludując

Tort weselny

Wystrzałowy tort weselny to propozycja dla osób którę chcą aby ich tort weselny był najbardziej wyjątkowy w życiu. Na pomoc przychodzą efekty specjalne takie jak ciężki dym i fontanny iskier.