Slide

napis LOVE


Napis Love na wesele i urodziny. Oferujemy kompleksową obsługę i wynajem podświetlanego napisu LOVE, który sprawdzi się jako oryginalna dekoracja na imprezach urodzinowych a w szczególności na weselach. 

Zapraszamy na nasz profil na facebooku

link

Wysoka jakość

Napisy, jak widać poniżej mają wysokość 100 cm oraz 120 cm. Szerokość około 4-5m. Oferujemy białe napisy z tworzywa sztucznego oraz RETRO czyli drewniane. Żarówki posiadają naturalną barwę światła. Ponadto, wykonanie napisu jest bardzo estetyczne i stylowe, przez co idealnie pasuje do scenerii sal weselnych oraz innych eleganckich miejsc.

Social Media

 

Podświetlany napis na wesele

Napis LOVE to dekoracja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Taka ozdoba przyciąga wzrok a przede wszystkim tworzy niepowtarzalny klimat na urodzinach a w szczególności na weselach. Ponadto zdjęcia przy napisie to świetna pamiątka, która gwarantuje wspomnienia na długi czas.

Gdzie najlepiej ustawić napis LOVE?

Podświetlany napis LOVE warto ustawić w miejscu najbardziej widocznym dla wszystkich gości. Zazwyczaj rozkładamy go na parkiecie przy ścianie a niekiedy przed zespolem muzycznym czy DJ’em. Może to być również taras lub ogród/trawnik prze salą. Najlepsze miejsce to takie, które umożliwia swobodne przejście, zabawę a w szczególności taniec wszystkim uczestnikom imprezy. 

Ile kosztuje wypożyczenie napisu Love?

Koszty wynajmu ustalany jest indywidualnie, w zależności od ilości dni, na jaki napis będzie wypożyczany, terminu i lokalizacji. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły oferty. Dla klientów, którzy decydują się na dekoracje światłem oraz ciężki dym mamy atrakcyjne rabaty !! 🙂

Wypożyczenie napisu LOVE z oświetleniem punktowym LED, kosztuje średnio 500 zł. W przypadku tworzenia dowolnych słów z liter polskiego alfabetu, musimy liczyć się z opłatą 120-150 zł za każdą literę. Napis neonowy to koszt 350 zł. Rustykalny ( drewniany ) LOVE kosztuje 600zł.

Napis Love na wesele

Oferujemy konkurencyjną cenę i profesjonalną usługę. Postaw na modny dekoracyjny dodatek i wybierz napis LOVE na wesele. Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław to główny obszar naszej działalności, ale dojeżdżamy również do takich miejscowości jak: Barcin, Żnin, Wągrowiec, Gniewkowo, Pakość, Szubin, Solec Kujawski, Osięciny, Radziejów, Kruszwica, Kowal, Nakło nad Notecią, Koronowo, Świecie, Chełmno, Brzoza, Włocławek. 

 

Slide