Tort weselny


Ciężki dym i fontanny sceniczne. Muzyka i efekty specjalne!!

„Wystrzałowy tort weselny” to nasz nowa propozycja. Na wstępie warto zaznaczyć, że standardowy pokaz jest dosyć krótki ( około 1 minuty ) dlatego jest bardzo dynamiczny. Proponujemy przede wszystkim gęsty i ciężki dym oraz fontanny sceniczne na wesele jako element dekorujący. Oczywiście pokaz jest zsynchronizowany z muzyką oraz oświetleniem. Zapoznaj się z propozycjami dotyczącymi muzyki.

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Niesamowity efekt pirotechniczny, który zapewniają fontanny iskier budzi wielkie emocje wśród wszystkich gości. Oczywiście takie efekty bardzo korzystnie wpływają również na reportaż w postaci ciekawych zdjęć oraz filmów.Emocje na poziomie !!

Fontanny iskier oraz ciężki dym oczywiście jako efekty specjalne.
Piękna i zjawiskowa atrakcja na wesele lub urodziny.
Oferujemy fontanny sceniczne : 2m, 3m, 5m.
Czas trwania pokazu pirotechnicznego wynosi od 20 do 60 sekund.

Slide

Tort weselny – jaka muzyka do pokazu ?

Poniżej prezentujemy utwory najczęściej wybierane do pokazu oraz do krojenia tortu weselnego.


Najczęściej wybierane piosenki do tortu weselnego

Na podstawie doświadczenia zebraliśmy najlepsze utwory do pokazu oraz do krojenia tortu. Reasumując część z nich to stare piosenki oraz wielkie przeboje, które nigdy nie wyjdą z mody, a inne to najnowsze hity.

Dlatego aby pomóc Ci znaleźć piosenkę na tort weselny, zebraliśmy nasze ulubione z każdego gatunku oraz stylu.

–> tort weselny muzyka <--

Slide
 

Na zakończenie godnym uwagi jest fakt, że tort na weselu to jeszcze bardziej popularna atrakcja niż pierwszy taniec. Bez wątpienia to element każdego wesela i urodzin na całym świecie. W związku z tym oferujemy efekty specjalne właśnie na to wydarzenie. Playlista na YouTube –> link

Slide

Slide

Kontakt    Bella Arte Show