Tort weselny muzyka

Slide

SUGAR – Maroon 5

Tort weselny muzyka – to może być jedna z najpopularniejszych piosenek na temat krojenia tortu, ale nietrudno zrozumieć, dlaczego. Teledysk Maroon 5 do „Sugar” zespół, który rozbija się na weselach, aby występować dla jednych ze swoich największych nowożeńców. Taneczna piosenka popowa z teledyskiem pełnym ślubnych momentów? Tak jedna z najlepszych piosenek do tortu weselnego.


Tradycja

Jakie znaczenie ma krojenie tortu na weselu?

Wierzcie lub nie: jest symbolika związana z parą krojącą pierwszy kawałek tortu weselnego. Niektórzy uważają, że para trzymająca nóż razem jest oznaką ich związku i wsparcia dla siebie nawzajem, podczas gdy inni uważają, że przecięcie dolnej warstwy tortu jest oznaką długowieczności ich związku.

Slide
 

Tort weselny

Czy podczas krojenia tortu chcesz muzykę? 

Wiele par lubi słuchać piosenek do krojenia tortu podczas ich wspólnego krojenia, ale nie ma wokół tego żadnych oraz twardych zasad. Niektórzy nawet nie lubią, gdy ich DJ ogłasza wydarzenie i gra muzykę, aby przyciągnąć uwagę. Jeśli nie chcesz muzyki podczas tej części wydarzenia, nikt nie weźmie Ci tego za złe. Zrób to, co wydaje Ci się właściwe w dniu Twojego ślubu.

 

 

Piosenki do tortu

Jaka muzyka do krojenia tortu? 

Decyzja o tym, jaką muzykę chcieliby zagrać podczas krojenia tortu, zależy wyłącznie od pary. Niektóre pary wolą powolną i romantyczną melodię, podczas gdy inne lubią podekscytować tłum czymś zabawnym i optymistycznym albo instrumentalnym.

 

Slide

Tort weselny muzyka

Najczęściej wybierane piosenki do tortu weselnego

Wieloletnie doświadczenie podpowiada Nam, że większość klientów decyduje się na standardy – klasyki, które sprawdzają się naczęściej i są bezpiecznym wyborem. Tort weselny muzyka:

Klasyki

  • Dynastia
  • „Happy Together” by The Turtles
  • I CAN’T HELP MYSELF
  • Golec uOrkiestra – Słodycze
  • „LOVE AND MARRIAGE” BY FRANK SINATRA
  • “Lovely Day” by Bill Withers
  • SUGAR, SUGAR” BY THE ARCHIES
  • How Sweet It Is – Marvin Gaye
  • We are family” Sister Sledge

Muzyka filmowa

 

 

Muzyka do tortu

Reasumując lista wszystkich piosenek, które wybieramy do tortu weselnego oraz innych pokazów można posłuchać na naszym kanale na Youtube –> lista utworów <-- Zapraszam serdecznie do zapoznania się a przede wszystkim do subskrybowania kanału – znajdziecie tam również wiele innych propozycji: np. Piosenki na pierwszy taniec, podziękowania dla rodziców --> link <-- najważniejsze piosenki na weselu oraz wiele innych…