Fotobudka 360 na wesele


Fotobudka 360 na wesele i urodziny. Super atrakcja a przede wszystkim super zabawa 🙂

Slide
 

 

Ponadto w zestawie otrzymujecie:

  • Śmieszne i kolorowe gadżety 
  • Filmy bez limitu
  • Oświetlenie i czerwony dywan
  • Obsługa techniczna
  • Dmuchana ścianka
  • Wysyłanie filmów na maila / telefon 

Fotobudka 360 jest w czołówce atrakcji weselnych, 18stek itd.  Fotobudka nie robi zdjęć, tylko nagrywa filmy! Goście stoją na platformie, a kamera kręci się wokół nich nagrywając krótki filmik. Kilka sekund zabawy, a jakie wspaniale rezultaty! Oczywiście każdy z gości może mieć ten filmik już w kilka chwil na swoim telefonie, przesyłamy go szybko za pomocy kilku prostych form (SMS, kod QR, e-mail itd…)

Jak wiadomo Fotobudka 360 to obecnie to najbardziej popularna atrakcja eventowa. Oferujemy robienie zdjęć i filmów przez całą noc. U nas wszystkie odmiany fotobudki w jednym miejscu. 

Przy liczbie gości powyżej 200 osób warto rozważyć conajmniej dwa lub trzy urządzenia. Proszę mi wierzyć, że zabawa jest tak pożądana i  popularna że jedno urządzenie będzie generować tylko korki 🙂

Slide

Fotobudka 360 na wesele

Reasumując Fotobudka 360 na wesele to obok fotolustra najbardziej popularna atrakcja. Przyciąga uwagę prawie wszystkich gości a przede wszystkim gwarantuje super zabawę oraz dużo śmiechu 🙂 Na filmie poniżej relacja z zabawy sylwestrowej. Jeśli się wahasz to zobacz koniecznie !!

Slide

Doświadczenie

Na koniec warto zaznaczyć, że posiadamy wieloletnie doświadczenie. Mamy na koncie setki zadowolonych klientów. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług eventowych: mi.in ciężki dym, fontanny iskier, foto lustro, barmix, dekoracja światłem, mega serce led, napis Love i wiele innych. Bella Arte Show to wszystkie atrakcje w jednym miejscu !! Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu promocyjnego …

Slide