Pirotechnika na weselu

Pirotechnika na weselu


Pirotechnika na weselu. Fontanny iskier. Pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki. Urodziny. Bal sylwestrowy.
Kolorowe race dymne i petardy.

Pirotechnika na weselu to najlepsza atrakcja dla gości. A co najważniejsze rzadko spotykana! Warto zaznaczyć, że pirotechnika dodaje do pokazu dynamiki i efektów specjalnych.  Ogień był od zawsze uwielbiany przez ludzi 🙂 Oferujemy pokazy sztucznych ogni na zewnątrz a przede wszystkim w pomieszczeniu.
Oferujemy fontanny iskier w finale pierwszego tańca a co najważniejsze race do tortu weselnego.

Slide

Tort weselny pirotechnika

Wystrzałowy tort weselny to nasza propozycja dla przyszłych Par Młodych. Przygotowujemy muzykę do pokazu oraz efekty specjalne. Przede wszystkim ciężki dym oraz fontanny iskier. Są to najbardziej pupilarne atrakcje. Dobrze zgrane jeszcze bardziej dodają całego uroku temu wydarzeniu. Pirotechnika na weselu lub urodzinach to bez wątpienia super atrakcja oraz pamiątka na całe życie.

Slide

Pierwszy taniec

Pirotechnika idealnie nadaje się do pierwszego tańca. Piękna niespodzianka, która w finale zaskoczy każdego gościa na weselu. Fotografa warto uprzedzić wcześniej żeby był gotowe na ciekawe ujęcia 🙂 Zobacz inne filmy z pierwszego tańca, w których została użyta pirotechnika – link

Slide

Ciężki dym


Zainteresował Ciebie ciężki dym ? Obecnie to jedna z najbardziej popularnych atrakcji na weselu i urodzinach. Oferujemy ciężki dym w trakcie pierwszego tańca jak również do tortu weselnego. Pirotechnika oraz ciężki dym tworzą idealny duet. Sprawdź naszą ofertę – link

Slide

Na zakończenie warto podkreślić że pirotechnika nie zawsze jest możliwa do wykonania. Zazwyczaj problem pojawia się w namiotach gdzie sufi jest z materiału. Z związku tym istnieje ryzyko zapalenia się dekoracji lub innych elementów. Oczywiście możemy użyć mniejszych lub niższych rac. Z pewnością warto to dokładnie sprawdzić warunki na sali przed podjęciem decyzji.