Referencje


Opinie Naszych klientów …

KASIA i DAWID
"Oświetlenie sali weselnej w której odbyło się Nasze wesele całkowicie spełniło Nasze oczekiwania. Cieszymy się że wszyscy goście zapamiętają Nasze wesele jako pełne kolorów i atrakcji. Było jak w bajce :)"

KASIA i DAWID
Monika i Adam
"Ogromne podziękowania dla Was, za przepiękną dekorację sali i sprawienie, że wyglądała zupełnie inaczej niż na codzień. Stworzyliście całkowicie nowy klimat dzięki czemu sala była nie do poznania.  Właśnie taki efekt chcieliśmy uzyskać."

Monika i Adam
Ania i Tomasz
"Decyzja o wynajęciu dekoracji światłem w wykonaniu Bella-Arte to jedna z  najważniejszych decyzji dotyczących organizacji wesela. Ekipa spisała się na medal. Cała sala była pięknie oświetlona dzięki czemu mamy wspaniałe i kolorowe zdjęcia z wesela.  Wszyscy Nasi goście przez całą noc chwalili wystrój sali i nie dowierzali że całe wesele może aż tak pięknie wyglądać.  Polecamy z całego serca !!!"

Ania i Tomasz
Ela i Łukasz
Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na dekoracje światłem na naszym weselu. Nic innego nie dodaje większego uroku sali co piękne światła na ścianach. Listwy świetlne ułożone jedna przy drugiej bajkowo oświetlały każdy kawałek sali. Gorąco polecamy!! Ela&Łukasz 14.10.17r

Ela i Łukasz
KASIA
Dekoracja sali światłem przez Bella-Arte to najlepszy wybór! Doskonałe wyczucie, profesjonalne podejście! Nasza sala weselna wyglądała bajkowo! Polecam wszystkim z całego serca! 🙂

KASIA
MONIKA I DAMIAN
Z całego serca pragniemy podziękować firmie Bella-Arte za oświetlenie całego obiektu. Dzięki temu Nasze wesele było pełne barw, piękne i niezapomniane. Polecamy wszystkim którym zależy na jakości !!!

MONIKA I DAMIAN
Daria i Bartek
Piękny klimat na sali, cudowne zdjęcia. Nic dodać nic ująć. Polecam. 

Daria i Bartek