Sławoszewek

Bella Vista

Bella Vista Sławoszewek to oczywiście nowa sala weselna. Byliśmy tam pierwszy raz. Niewątpliwie obsługa restauracji zna się na gastronomii. Para Młoda Ania i Tomek powierzyli Nam przede wszystkim prowadzenie i oprawę muzyczną wesela.  Ponadto Fotobudka oraz dmuchana foto kabina. Kolejno ciężki dym i fontanny iskier w trakcie pierwszego tańca i co najważniejsze wystrzałowy tort weselny. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.

Pierwszy taniec

Piękny układ taneczny w rytmie walca do utworu What the world needs now Jackie Deshannon. W trakcie pierwszego tańca po sali rozchodził się ciężki dym. A w finale podczas uniesienia odpaliliśmy fontanny iskier. Cieple i naturalne światło oświetlenia scenicznego padający na kłębiące się dym dawał złudzenie promieni słońca. Reasumując było prawie jak w niebie.

Slide

Tort weselny

Kolejna atrakcja to wystrzałowy tort weselny. Do podkładu muzycznego oferujemy ciężki dym a przede wszystkim fontanny iskier. Napewno taki tort jest mega zjawiskowy i bardzo długo zapada w pamięci wszystkich gości. Obejrzycie film z tego pokazu. Naprawdę warto !! Muzyka do tortu to oczywiście popularna szczególnie na weselach piosenka „Maroon 5 – Sugar”. Podsumowując duże złote fontanny iskier na tle niebieskiej dekoracji światłem robiły kontrast i niesamowite wrażenie.

Slide

Dekoracja światłem


Sala Bella Vista Sławoszewek dysponuje ledami w suficie które ustawiliśmy na światło niebieskie. Do tego dołożyliśmy bardzo dużo ciepłego światła oraz odrobine różu. Światła zamontowaliśmy pod oknami i ścianami, ścianką Pary Młodej oraz bufetami. Oświetlenie koncertowe –   kratownica Alustage quadro 290, Sunstripy, Washe oraz duże głowice ruchome Chauvet Intymidator. A co najważniejsze hazery i wentylatory, które tworzą mgłe na całej sali. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element oświetlenia. Bez dymu światła byłyby słabo widoczne i płaskie.

Zespół muzyczny

Bella Notte

Zespół muzyczny Bella Notte poprowadził całe wesele.Duży 7 osobowy dlatego były małe problemy z miejscem na scenie. Zespół jest profesjonalny  a przede wszystkim bardzo doświadczony. Poniżej przedstawimy utwór Can’t stop the feeling, który udało się nam zrejestrować w trakcie wesela. Posłuchaj !! na pewno się Specjalne podziękowania dla fotografa filmowca 🙂

Slide

Relacja z imprezy

Warto podkreślić, że wybierając nas otrzymujesz przede wszystkim ciekawy materiał Foto-Video. Rejestrujemy pokazy takie jak pierwszy taniec, tort weselny, oczepiny itd.

Fotobudka oraz duża dmuchana foto kabina zrobiła sprawdziły się idealnie. Bezsprzecznie wszyscy goście byli zachwyceni. Bawili się a co najważniejsze zrobili sobie bardzo dużo zdjęć. Animator miał pełne ręce roboty 🙂 Atrakcja weselna Fotobudka jest już na rynku prawie 10 lat. Bezustannie zaskakuje gości i daje dużo radości prawie na każdej imprezie. Niegdyś był do wyboru tylko Instax …


Social Media


Na zakończenie podsyłam kilka przydatnych linków:

Facebook – www.facebook.com/bellaarteshow

Instagram  – www.instagram.com/bella_arte_show

TikTok – www.tiktok.com/@bella_arte_show

Youtube – www.youtube.com/@BellaArteShow

Video – linkLeave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios