Cukrownia Żnin Wesele


Cukrownia Żnin wesele 2022. Na wstępnie chciałbym podziękować Magdzie i Michałowi za zaufanie w tym wyjątkowym dla nich dniu.
Ich uroczystość napewno była przepiękna. Wszystko się udało i pięknie wyglądało 🙂


Dekoracja światłem

Cukrownia Żnin to obiekt o charakterze industrialnym. Wyróżnia się przede wszystkim wysokimi stropami, surowymi ścianami oraz elementami, które są pozostałością po zakładach przemysłowych – np. stare metalowe drzwi i okienka, podrdzewiałe rury. Należy zwrócić uwagę na to, że klimat pomieszczeń jest więc dość mroczny, a dzięki temu idealny do zastosowania niestandardowej aranżacji świetlnej. 

Jak widać poniżej Państwo Młodzi postawili na czerwień i zieleń, a my chętnie zrealizowaliśmy ich pomysł. Efekty mówią same za siebie :

Cukrownia Żnin to bardzo ciekawy obiekt pod kątem architektonicznym a przede wszystkim historycznym. Zawsze chcieliśmy zrobić realizacje oświetlenia właśnie w takim miejscu. Sala weselna jest duża, wysoka i bardzo ciemna. W przeciwieństwie do przeciętnej tradycyjnej sali weselnej pomalowanej np. na biało potrzebne jest w tym przypadku bardzo dużo więcej urządzeń oraz bez wątpienia więcej mocy dla uzyskania efektu wow. Na szczęście dysponujemy bardzo dużym zapleczem sprzętowym więc w rezultacie pozostała tylko kwestia wyobraźni i kreatywności. 

Ze względu na fakt, że mieliśmy do wykonania wiele rzeczy organizacja i zgranie było w tym przypadku najważniejsze. Było to spore wyzwanie. Przyznaje że był mały stresik 🙂


Oświetlenie koncertowe

Warto pamiętać, że wesele to przede wszystkim muzyka. Tego dnia scenę opanował zespół muzyczny Luxury Band – swoją drogą – świetny zespół.

Naszym zadaniem było zadbanie o oświetlenie koncertowe, by zarówno zespół muzyczny, jak i scena a przede wszystkim parkiet prezentowały się pięknie.

Reasumując, świetlik miał co robić!

Dekoracja światłem. Oświetlenie sceniczne. Wesele Cukrownia Żnin

Pierwszy taniec

CIĘŻKI DYM I FONTANNY ISKIER – POKAZY

Tego dnia wykonywaliśmy też dla Pary Młodej pokazy, które upiększyły wizualnie jedne z ważniejszych momentów wesela.

PIERWSZY TANIEC

Był to prawdopodobnie najbardziej zjawiskowy Pierwszy taniec Pary Młodej jaki odbył się w Cukrowni… Ciężki dym to bardzo popularny sposób na zaczarowanie tego momentu jeszcze bardziej niż zwykle. Standardowo do wykonania pokazu wystarcza jedno urządzenie, jednak w przypadku tej sali zdecydowaliśmy się na użycie dwóch, by uzyskać jeszcze lepszy efekt gęstych chmur. U nas ciężki dym zawsze tylko w duecie z fontannami iskier. W finale utworu pierwszego tańca (Sobel – Wyglądasz tak pięknie) zdetonowaliśmy 4 fontanny iskier, co dało niesamowity efekt pośród roztaczającego się po parkiecie dymu.

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Slide
 

Fotolustro

Fotolustro, to ciekawa i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej fotobudki. Jeszcze bardziej zjawiskowa. Fotolustro na weselu Magdy i Michała ustawiliśmy w szerokim korytarzu, dzięki czemu było mnóstwo przestrzeni do zabawy. Przede wszystkim było dużo miejsca na gadżety do zdjęć oraz stół, na którym leżała księga gości. 

Slide
 

Bella Arte Show


Przedstawiamy krótki film na którym widać dekoracja światłem, Fotolustro, CIężki dym i fontanny iskier. Pierwszy taniec, Wystrzałowy tort weselny. Oświetlenie koncertowe i wiele innych…

Slide

Profesjonalny zespół muzyczny na wesele

LuXuRy band

POLECAMY

Bella Arte Show to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość.


SOCIAL MEDIALeave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios