Dworek Milusin

Jeśli organizujesz niewielkie wesele i szukasz klimatycznego miejsca w okolicy Bydgoszczy to „Dworek Milusin” może okazać się ciekawą propozycją. Sala weselna jest w środku bardzo ładnie zaaranżowana. Od samego wejścia na korytarz można zauważyć dbałość o wszelkie najdrobniejsze szczegóły dotyczące dekoracji i wystroju sali. Mnogość zabytkowych i stylowych mebli przeplatają rośliny i duże lampiony. Zdobione okna z firanami i zasłonami idealnie komponują się z tapetą w stylu prowansalskim.

Pierwszy taniec


Karol i Monika zdecydowali się na profesjonalne oświetlenie całej sali ( tzw. dekoracja światłem ) oraz efekty specjalne typu ciężki dym i fontanny iskier.
Wesele odbyło się w 2021 roku w Dworku Biesiadnym Milusin. Od efektów specjalnych zacznę swojego posta.

Pierwszy pokaz to pierwszy taniec Pary Młodej:

Ciężki dym w trakcie pierwszego tańca tworzymy za pomocą bardzo wydajnej maszyny renomowanej firmy chauvet. Sztuczny dym powstaje na bazie suchego lodu. W tym przypadku ciężki dym jest bardzo gęsty oraz zjawiskowy. Z łatwością zapełnia cały parkiet a co najważniejsze zachwyca uczestników wesela. Jest to najdroższa i zarazem najlepsza oraz najbardziej sprawdzona metoda. Przede wszystkim nie zostawia śladu na parkiecie oraz żadnego wyczuwalnego zapachu. W przypadku większych sal weselnych stosujemy nawet dwie lub trzy maszyny dla zapewnienia dobrego efektu.

Fontanny iskier

W finale dołożyliśmy 4 fontanny iskier tzw fontanny sceniczne !!. Są to efekty pirotechniczne, które rozświetlają Pare Młodą i tworzą ognisty element dekoracyjny. idealny moment do robienia sesji zdjęciowej. Fontanny iskier na żywo powodują dużo pozytywnych emocji i ciekawy efekt zaskoczenia:)
Urządzenia, które używamy również na koncertach przystosowane są również do pracy w zamkniętych jak i małych pomieszczeniach. Są bezpieczne i co najważniejsze  posiadają wszelkie atesty. Można przebywać i tańczyć zaraz obok nich!! Nie generują również dymu i przykrego zapachu, który pozostawiają zwykłe race. Podsumowując wszystkie w/w cechy przyczyniły się do tego, że ciężki dym i fontanny iskier to idealna atrakcja na wesele przede wszystkim atrakcja do pierwszego tańca.

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Drugi pokaz na weselu to tort weselny Pary Młodej:

Aranżacja nosi nazwę wystrzałowy tort weselny !!
To może być Twoja najpiękniejszą chwila na weselu jak nie w życiu, którą przeżyłeś. Tort weselny to bardzo ważna atrakcja praktycznie na każdym weselu. Zazwyczaj same race które są na torcie są bardzo małe i nie wystarczające żeby odpowiednio oświetlić plan akcji 🙂 Uważam że warto zadbać o odpowiednią ekspozycję światła w tej sytuacji. Pozwoli to nam na stworzenie odpowiedniego klimatu. Dla uzyskania najlepszego efektu warto użyć 6,8 fontann iskier. Nasza standardowa propozycja to: indywidualny podkład muzyczny + FANFARY +  ciężki i gęsty dym oraz 4 fontanny iskier.

Slide

Muzyka - fanfary

W tym akapicie przedstawiam klika popularnych utworów, które najczęściej oferuje do pokazu jako podkład muzyczny. Klienci bardzo często mają problem z szukaniem propozycji do tortu weselnego. Może moje sugestię chociaż trochę pomogą 😉

Listę wszystkich piosenek, które wybieramy do pokazu znajdziecie w innym artykule – piosenki do tortu weselnego. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z innymi propozycjami: Piosenki na pierwszy taniec, podziękowania dla rodzicównajważniejsze piosenki weselu itd.

Dekoracja światłem


Profesjonalne oświetlenie pomieszczenia ( dekoracja światłem ) to klucz do sukcesu każdego eventu!!Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios