Jeśli organizujesz niewielkie wesele i szukasz klimatycznego miejsca w okolicy Bydgoszczy to „Dworek Milusin” może okazać się ciekawą propozycją. Sala weselna jest w środku bardzo ładnie zaaranżowana. Od samego wejścia na korytarz można zauważyć dbałość o wszelkie najdrobniejsze szczegóły dotyczące dekoracji i wystroju sali. Mnogość zabytkowych i stylowych mebli przeplatają rośliny i duże lampiony. Zdobione okna z firanami i zasłonami idealnie komponują się z tapetą w stylu prowansalskim.

Pierwszy taniec


Karol i Monika zdecydowali się na profesjonalne oświetlenie całej sali ( tzw. dekoracja światłem ) oraz efekty specjalne typu ciężki dym i fontanny iskier.
Wesele odbyło się w 2021 roku w Dworku Biesiadnym Milusin. Od efektów specjalnych zacznę swojego posta.

Pierwszy pokaz to pierwszy taniec Pary Młodej:

Ciężki dym w trakcie pierwszego tańca tworzymy za pomocą bardzo wydajnej maszyny renomowanej firmy chauvet. Godnym uwagi jest fakt, że sztuczny dym powstaje na bazie suchego lodu. W tym przypadku ciężki dym jest bardzo gęsty oraz zjawiskowy. Z łatwością zapełnia cały parkiet a co najważniejsze zachwyca uczestników wesela. Jest to najdroższa i zarazem najlepsza oraz najbardziej sprawdzona metoda. Przede wszystkim nie zostawia śladu na parkiecie oraz żadnego wyczuwalnego zapachu. Oczywiście w przypadku większych sal weselnych stosujemy nawet dwie lub trzy maszyny dla zapewnienia dobrego efektu.

Fontanny iskier

W finale dołożyliśmy 4 fontanny iskier tzw fontanny sceniczne !!. Są to efekty pirotechniczne, które jeszcze bardziej rozświetlają Pare Młodą i tworzą ognisty element dekoracyjny. Bez wątpienia to idealny moment do robienia sesji zdjęciowej. Fontanny iskier na żywo powodują dużo pozytywnych emocji i ciekawy efekt zaskoczenia:)
Urządzenia, które używamy również na koncertach przystosowane są również do pracy w zamkniętych jak i małych pomieszczeniach. Są bezpieczne i co najważniejsze  posiadają wszelkie atesty. Warto podkreślić, że można przebywać i tańczyć zaraz obok nich!! Nie generują również dymu i przykrego zapachu, który pozostawiają zwykłe race. Podsumowując wszystkie w/w cechy przyczyniły się do tego, że ciężki dym i fontanny iskier to idealna atrakcja na wesele przede wszystkim atrakcja do pierwszego tańca.

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Drugi pokaz na weselu to tort weselny Pary Młodej:

Aranżacja nosi nazwę wystrzałowy tort weselny !!
To może być prawdopodobnie Twoja najpiękniejsza chwila na weselu, którą przeżyłeś. Ponieważ tort weselny to bardzo ważna atrakcja prawie na każdym weselu warto zająć się tematem 🙂 Ponadto same race, które są na torcie są bardzo małe i nie wystarczające żeby odpowiednio oświetlić plan akcji 🙂 W związku z tym warto zadbać o odpowiednią ekspozycję światła w tej sytuacji. Pozwoli to nam na stworzenie odpowiedniego klimatu. Dlatego dla uzyskania najlepszego efektu warto użyć 6 lub 8 fontann iskier. Reasumując im większa sala tym potrzebne jest więcej efektów. Nasza standardowa propozycja to przede wszystkim: ciężki i gęsty dym oraz 4 fontanny iskier. indywidualny podkład muzyczny + FANFARY +

Slide

Muzyka - fanfary

W tym akapicie przedstawiam klika popularnych utworów, które najczęściej oferuje do pokazu jako podkład muzyczny. Ponieważ klienci bardzo często mają problem z szukaniem propozycji do tortu weselnego dlatego podaje kilka najbardziej sprawdzonych utworów:

Reasumując listę wszystkich piosenek, które wybieramy do pokazu znajdziecie w innym artykule – piosenki do tortu weselnego. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z innymi propozycjami: Piosenki na pierwszy taniec, podziękowania dla rodzicównajważniejsze piosenki weselu itd.

Dekoracja światłem


Profesjonalne oświetlenie pomieszczenia ( dekoracja światłem ) to klucz do sukcesu każdego eventu!!

Na zakończenie warto podkreślić że posiadamy wieloletnie doświadczenie a przede wszystkim duże zaplecze sprzętowe a co najważniejsze zapał do pracy 🙂Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios