Gościniec nad Gopłem


Gościniec nad Gopłem Kruszwica – miejsce na mapie ślubno-weselnej, zapraszające elegancją i gustownym wnętrzem. Nie tak dawno mieliśmy okazję zawitać w progi tego pięknego przybytku. Zlecono nam udekorowanie sali światłem z tytułu odbywającego się tam wesela. Dodatkowo ciężki dym w duecie z wystrzałem fontann iskier podczas pierwszego tańca Darii i Łukasza.

Sala w Gościńcu mocno inspirowana stylem glamour potrzebowała profesjonalnego oświetlenia. Postawiliśmy na stonowany róż z delikatnym purpurowym zadziorem. To był strzał w 10! Róż odbijając się w błyszczącym suficie i kryształowych żyrandolach stworzył imprezowy, acz nienachalny klimat. Tego właśnie chcieli Państwo Młodzi i widok naszej iluminacji zrobił na nich duże wrażenie. Podczas pierwszego tańca, gdy ciężki, gesty dym zaczął snuć się po parkiecie, róż zaczął przenikać go wszystkimi swoimi odcieniami. Efekt? Zobaczcie sami! Magia, to mało powiedziane! A już prawdziwą wisienką na torcie był wystrzałowy moment tuż przy końcu, gdy odpaliliśmy nasze niezawodne fontanny iskier! Wszystko wyglądało zjawiskowo. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, video i oczywiście do współpracy!

 

Pierwszy taniec Darii i Łukasza


Gościniec nad Gopłem Kruszwica. Wykonaliśmy gęsty i ciężki dym z suchego lodu w trakcie pierwszego tańca ( tzw „Taniec w chmurach” ). Warto obejrzeć film do końca ponieważ w finale pierwszego tańca fontanny iskier jako akcent i niespodzianka dla gości weselnych 🙂

Slide
 

Ciężki dym i fontanny iskier


Organizujesz wesele i szukasz inspiracji ?

Dynamiczny podkład muzyczny, ciężki dym i fontanny iskier to Nasza propozycja na tort weselny. Pokaz trwa 30 sekund !! Oferujemy rownież napis Love, który idealnie sprawdza się jako tło podczas sesji zdjęciowej Pary Młodej oraz wszystkich gości weselnych.

Slide

Fotobudka


Polecamy fotobudke i fotolustro z dużymi dmuchanymi kabinami w różnych kształtach na wesele. W pakiecie zawsze taniej 🙂 link
Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Recent Portfolios