Gościniec nad Gopłem


Gościniec nad Gopłem Kruszwica – miejsce na mapie ślubno-weselnej, zapraszające elegancją i gustownym wnętrzem. Nie tak dawno mieliśmy okazję zawitać w progi tego pięknego przybytku. Zlecono nam dekoracje sali światłem z tytułu odbywającego się tam wesela. Dodatkowo ciężki dym oraz wystrzałowe fontanny iskier podczas pierwszego tańca Darii i Łukasza.

Sala w Gościńcu mocno inspirowana stylem glamour potrzebowała profesjonalnego oświetlenia. Postawiliśmy na stonowany róż z delikatnym purpurowym zadziorem. To był strzał w 10!
Róż odbijając się w błyszczącym suficie i kryształowych żyrandolach stworzył imprezowy, acz nienachalny klimat.
Tego właśnie chcieli Państwo Młodzi i widok naszej iluminacji zrobił na nich duże wrażenie. 

Gościniec nad Gopłem

Podczas pierwszego tańca, gdy ciężki dym zaczął snuć się po parkiecie, róż zaczął przenikać go wszystkimi swoimi odcieniami. Efekt?
Magia, to mało powiedziane! A już prawdziwą wisienką na torcie był wystrzałowy moment tuż przy końcu, gdy odpaliliśmy nasze zjawiskowe fontanny iskier! Wszystko wyglądało zjawiskowo. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz video z wesela.

 

Fotobudka 360

 

Fotolustro

Fotolustro to kolejna pozycja w naszej ofercie. Super atrakcja na wesele i urodziny.

 

Pierwszy taniec Pary Młodej


Gościniec nad Gopłem Kruszwica.
Wykonaliśmy gęsty oraz ciężki dym z suchego lodu w trakcie pierwszego tańca ( tzw „Taniec w chmurach” ). Piosenka zespołu Roxette.
Warto obejrzeć film do końca ponieważ w finale pierwszego tańca fontanny iskier jako atrakcja weselna dla wszystkich gości:)

Slide
 


Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios