Dekoracja światłem

Kryształowy Dworek


Kryształowy Dworek, to sala, która imponuje zapewne luksusowym wnętrzem z ogromnym kryształowym żyrandolem na czele, ale nie tylko. Posiada wiele elementów architektonicznych wartych naszej uwagi – naszej czyli oświetleniowców, którzy polują na takie „smaczki” na każdej z sal.
W Kryształowym Dworku postawiliśmy głównie na piękne wnęki okienne ze spektakularnymi zasłonami, które wspaniale chłonęły ciepłe różowe światło. Półfilary pomiędzy oknami także zostały przez nas zauważone i podświetlone czystym białym światłem, chłodząc nieco zaróżowione wnętrze. Żyrandol nad salą taneczną mienił się odcieniami różu i bieli, kradnąc co chwilę uwagę bawiących się gości. Całość w połączeniu z urokiem lokalu prezentowała się królewsko.
Musimy przyznać, że stałe oświetlenie sali świetnie współgrało z naszym, a kropkę nad przysłowiowym „i” postawiły zapalone tuż przed przyjściem gości świece na gustownych świecznikach przyozdobionych kwiatami. Takie niewielkie wnętrza czarujące swoim klimatem lubimy najbardziej.

3 komentarze


Rolety na wymiar warszawa
3 stycznia, 2019 at 12:41 am
Reply

Z artkułu dowiedziałem się wiele interesujących rzeczy. Gratuluje.admin
3 stycznia, 2019 at 2:17 pm
Reply

Dekoracja to Nasz pasja 🙂
Polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam
Bella-Arte !!Sylwia
3 stycznia, 2019 at 2:58 pm
Reply

Brawo. Świetnie to wszystko wygląda. Oświetlenie eventowe staje się już standardem na poważnych imprezach !!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios