Dekoracja światłem

Kryształowy Dworek


Kryształowy Dworek, to sala, która imponuje zapewne luksusowym wnętrzem z ogromnym kryształowym żyrandolem na czele, ale nie tylko. Posiada wiele elementów architektonicznych wartych naszej uwagi – naszej czyli oświetleniowców, którzy polują na takie „smaczki” na każdej z sal.
W Kryształowym Dworku postawiliśmy głównie na piękne wnęki okienne ze spektakularnymi zasłonami, które wspaniale chłonęły ciepłe różowe światło. Półfilary pomiędzy oknami także zostały przez nas zauważone i podświetlone czystym białym światłem, chłodząc nieco zaróżowione wnętrze. Żyrandol nad salą taneczną mienił się odcieniami różu i bieli, kradnąc co chwilę uwagę bawiących się gości. Całość w połączeniu z urokiem lokalu prezentowała się królewsko.
Musimy przyznać, że stałe oświetlenie sali świetnie współgrało z naszym, a kropkę nad przysłowiowym „i” postawiły zapalone tuż przed przyjściem gości świece na gustownych świecznikach przyozdobionych kwiatami. Takie niewielkie wnętrza czarujące swoim klimatem lubimy najbardziej.

3 komentarze


Rolety na wymiar warszawa
3 stycznia, 2019 at 12:41 am
Reply

Z artkułu dowiedziałem się wiele interesujących rzeczy. Gratuluje.admin
3 stycznia, 2019 at 2:17 pm
Reply

Dekoracja to Nasz pasja 🙂
Polecamy się na przyszłość.
Pozdrawiam
Bella-Arte !!Sylwia
3 stycznia, 2019 at 2:58 pm
Reply

Brawo. Świetnie to wszystko wygląda. Oświetlenie eventowe staje się już standardem na poważnych imprezach !!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *
Recent Portfolios