Lawendowy Dworek Koneck. Wesele 2023. Poniżej przedstawiamy ciężki dym na pierwszy taniec oraz fontanny iskier w finale ( tzw Taniec w Chmurach ). Ponadto muzyka na pierwszy taniec to bardzo popularny przebój – „You Are The Reason” 🙂

Slide

Fotolustro na wesele

Fotolustro na wesele to super zabawa i pamiątka na całe życie 🙂 Najbardziej sprawdzona atrakcja na wesele i urodziny. Ponadto duża dmuchana ścianka oraz oświetlenie robi ogromne wrażenie na wszystkich gościach.

Bella Arte Show

Organizujesz wesele ? Szukasz atrakcji ? Oferujemy kompleksową organizacje imprez. Posiadamy bardzo dużo ciekawych atrakcji weselnych a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży weselnej. Mamy na koncie setki realizacji a w szczególności pokazów pirotechnicznych z towarzyszeniem ciężkiego dymu.

Ponadto oferujemy fotolustro na wesele – link

Wystrzałowy tort weselny – link

Fotobudka 360

Fotobudka 360 to najnowsza a przede wszystkim najlepsza atrakcja na każdą imprezę. Cieszy się ogromną popularnością i przyciąga uwagę wszystkich gości. Słupki z oświetleniem oraz czerwony dywan zapewniają odpowiedni nastrój. Polecamy !!

Lawendowy Dworek Koneck Sylwester
Fotobudka 360 sylwester Lawendowy Dworek

Slide

Poniżej krótka relacja z zabawy sylwestrowej i naszej atrakcji w postaci Fotobudki 360. Zapraszamy do obejrzenia 🙂Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios