Pałac Młodocin to kolejne ciekawe miejsce w naszym portfolio. Na wstępie warto zaznaczyć, że to bardzo malownicze miejsce szczególnie latem. Ciekawa architektura i styl oraz duży ogród przyciągają organizujących wesele i urodziny. Sama sala a w szczególności parkiet są stosunkowo niewielkie dlatego wytworzenie efektu wow było dosyć proste 🙂 Warto zaznaczyć, ze jeśli sala jest bardzo duża do należy zastosować więcej dymu i więcej fontann / iskier żeby uzyskać zadowalający efekt. 


Pierwszy taniec

Para Młoda zatańczyła swoj układ do piosenki Tak wiele znaczysz. 4 fontanny iskier rozłożyliśmy dookoła całego parkietu a centralnie w środku Agata i Marcin. W trakcie całego utworu po sali rozchodził się gesty i ciężki dym. W finale odpaliliśmy fontanny iskier. Cały pokaz trwał 2 minuty. Ach co to były za emocje 🙂

Slide

Ciężki dym i iskry

To mega zjawiskowa atrakcja na każdą imprezę. Przy niewielkich kosztach można zaprezentować wszystkim gościom super widowisko. Ciężki dym i fontanny iskier w finale na żywo robią niesamowite wrażenie. Dodatkowo dbając o takie efekty specjalne tak naprawdę kreujemy swoisty plan filmowy. Relacja video z takiego wydarzenia jest napewno bardzo atrakcyjna. To prawdziwe emocje a przede wszystkim pamiątka na całe życie. Jak wiadomo prawie każda Pani Młoda marzy o tańcu w chmurach i o pięknym pałacu. To dlatego ciężki dym i iskry są tak bardzo popularne na wszelkiego rodzaju imprezach a w szczególności na weselach i urodzinach.  


 

Fotolustro

Super atrakcja na wesele lub urodziny. Jak wiadomo ludzie uwielbiają się bawić i robić sobie zdjęcia. Udana zabawa i zdjęcia dobrej jakości to pamiątka na całe życie. Kolejne pokolenia będą oglądać jak bawili się ich przodkowie 🙂 

Palac Młodocin i nasze fotolustro pasują do Siebie idealnie. Piękna zdobiona złota rama oraz gustowne dodatki ( np. słupki i czerwony dywan jak w Hollywood ). Zazwyczaj stawiamy się w salce obok jest tam dużo miejsca żeby rozłożyć wszystkie gadżety i rekwizyty do zdjęć.

Reasumując goście bawią się i robią szalone zdjęcia. Duże Foto lustro z wielką złotą ramą oraz dmuchana ścianka do zdjęć pasują do wystroju. Dodatkowo animator prosi każdego uczestnika zabawy żeby wkleić jedno zdjęcie do księgi gości. Warto pamiętać, żeby się również wpisać. 

Taki księga/album wypełniony zdjęciami to super dodatek – bardzo długo podtrzymuje emocje po imprezie.


Jaka jest największa korzyść płynąca z wynajęcia Foto lustra na imprezę? Przede wszystkim dobra zabawa ale co najważniejsze bardzo duża liczba zdjęć z bliskimi. Warto podkreślić, zdjęcia w formie elektronicznej otrzymujecie maksymalnie dwa tygodnie po imprezie. Jak wiadomo w przypadku standardowego fotografa na opisz zdjęcie czeka się nawet pół roku.

Zobacz naszą ofertę – link

Napis Love

Na zewnątrz w ogrodzie jest sporo miejsca żeby wystawić napis Love i zorganizować sesje zdjęciową dla wszystkich gości a przede wszystkim Pary Młodej.


Social media

Na zakończenie podsyłam kilka przydatnych linków:

Facebook – www.facebook.com/bellaarteshow

Instagram  – www.instagram.com/bella_arte_show

TikTok – www.tiktok.com/@bella_arte_show

Youtube – www.youtube.com/@BellaArteShow

Video – link

Pałac Młodocin

Wesele 2022. Pierwszy taniec. Cięzki dym i iskry. Pirotechnika na weselu. Suchy lód.Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios