Pałac Myślęcinek


Krąży opinia, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Dekoracja światłem jest najlepszym sposobem na osiągnięcie ciekawego efektu. Tym razem Pałac Myślęcinek.  Nowoczesna metoda dekoracji to niezwykle efektowne połączenie świateł, cienia oraz co najważniejsze dymu. Wszelkie iluminacje wprawiają gości w wyjątkowy nastrój, a przede wszystkim tworzą fantastyczną scenografię dla weselnych zdjęć i filmów. Prezentowana przez nas oświetlenie z pewnością zrobiło wrażenie na wszystkich uczestnikach!

Wesele 2022. Pałac Myślęcinek k. Bydgoszczy.

Spis treści:
– Dekoracja światłem sali
– Fotolustro
Napis Love
– Ciężki dym na pierwszy taniec
– Wystrzałowy tort weselny – Ciężki dym + fontanny iskier

Slide
 

Dekoracja światłem

Zobacz, jakie efekty świetlne na wesele znajdują się w naszej ofercie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i szukamy najlepszych rozwiązań dla stworzenia koncepcji wymarzonego ślubu.

  • Posiadamy w 100% własne zaplecze techniczne.
  • Ponad kilkaset urządzeń, kilometry przewodów i kilkadziesiąt skrzyń transportowych.
  • Obsługujemy przyjęcia na terenie całego kraju.


Pałac Myślęcinek

Pierwszy taniec

Piękna atrakcja weselna dla wszystkich gości. Taniec w chmurach!! Ciężki dym na pierwszy taniec. W finale fontanny iskier czyli pirotechnika. Do pokazu użyliśmy dwóch dużych masz Chauvet Nimbus. Urządzenia wykorzystują suchy lód. Sprawdzona i najlepsza metoda. Ważnym aspektem jest fakt, że nie pozostawia śladu a przede wszystkim żadnego zapachu. Dlatego efekt jest gwarantowany !!

Slide

Fotolustro

Magiczne fotolustro zwane również jako Selfie Mirror przyciąga wszystkich ciekawym deasignem oraz licznymi dodatkami. Dmuchana ścianka a przede wszystkim ogromna liczba gadżetów pomagają w zrobieniu idealnego „selfie”.


  • Duża srebrna dmuchana ścianka,
  • Śmieszne i kolorowe gadżety, 
  • Nielimitowana liczba zdjęć,
  • Pomoc techniczna i animator,
  • Najwyższa jakość zdjęć i wydruków,
  • Galeria zdjęć w chmurze lub pendrive,
  • Księga gości

Slide

Napis Love

Bialy napis Love rozstawiliśmy na balkonie. Wymiary: szerokość 4,5m i wysokość 120cm. Napis podświetlany jest żarówkami. Prezentował się bardzo ładnie i był w centralnym miejscu. Każdy kto wychodził miał go dokładnie na wprost. Świecący napis służy głównie jako element dekoracyjny a przede wszystkim do robienia zdjęć np typu selfie. Dlatego popularny jest szczególnie na weselach chociaż polecamy go również na urodziny:) W nocy oświetla dosyć sporą powierzchnie a wiec jest dobrze widoczny i daje fajny efekt. Zobacz film


Pałac Myślęcinek

Wystrzałowy tort weselny

Podobnie jak pierwszy taniec tort weselny to bardzo ważna atrakcja weselna. W tradycji jest zakorzeniony jeszcze bardziej niż np tradycyjne oczepiny. Warto zaznaczyć, że pokaz tortu odbywa się prawie zawsze tak samo. Po pierwsze zespół odpala podkład muzyczny. Po drugie gasną wszystkie światła na sali. Następnie na wózku wjeżdża tort z dwiema małymi racami. Szczerze ? Ciężko w tym momencie ustrzelić jakieś dobre zdjęcie. I tu na pomoc przychodzą nasze efekty specjalne.


Oferujemy przede wszystkim oświetlenie, które wypełnia przestrzeń i tworzy głębie. Ważnym aspektem jest również pirotechnika. Stosujemy fontanny iskier, które są bardzo dynamiczne i efektowne.  Dają również dużo światła, refleksów, flar i hałasu 🙂 Do tego bardzo dużo gęstego i ciężkiego dymu z maszyny. Cały pokaz jest krótki ale bardzo dynamiczny. Reasumujac fotograf oraz filmowiec będą w istnym raju 🙂

Slide

Na zakończenie warto podkreślić, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie a co najważniejsze bardzo duże zaplecze sprzętowe. Związku z tym daje to nam dużą swobodę tworzenia dekoracji i pokazów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i chętnie podejmiemy się ciekawych realizacji związanych ze światłem a przede wszystkim pirotechniką.

Social Media

Na zakończenie kilka linków:

Facebook – www.facebook.com/bellaarteshow

Instagram  – www.instagram.com/bella_arte_show

TikTok – www.tiktok.com/@bella_arte_show

Youtube – www.youtube.com/@BellaArteShow

Pałac Myślęcinek 2022Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios