Pałac Suchary

Pałac Suchary. Pierwszy taniec Fall On Me – Andreas Bocelli.

Slide

Zespół muzyczny


BellaNotte to profesjonalny zespół muzyczny na wesele. 7 osobowy coverband. Jeśli szukasz jakości to warto zapoznać się z ich ofertą !!

Pierwszy taniec

Para Młoda rozpoczęła uroczystość swoim magicznym pierwszym tańcem. Wszyscy czekali na ten moment z niecierpliwością. Kluczowym elementem tego pokazu był ciężki dym oraz fontanny iskier. 

Na skraju sali rozstawiliśmy 4 fontanny iskier w kolorze złotym. Czekały na finał ukryte pod ciężkim i gęstym dymem żeby wypalić w kulminacyjnym momencie pokazu jako element zaskoczenia. Oczywiście udało się idealnie. W tak małym pomieszczeniu fontanny iskier wyglądały niesamowicie. Były duże i głośne. Unosiły się pod sam sufit. Wszyscy goście, którzy przyjechali na wesele aż z Danii patrzyli z niedowierzaniem i zachwytem. Ich zaskoczenie było dlatego takie duże, ponieważ widzieli ten pokaz prawdopodobnie pierwszy raz w życiu. 

Muzyka na pierwszy taniec to Matthew West – When I Say I Do. W końcu coś innego niż Sobel 😀

Slide
Specjalne podziękowania dla Starsky Music za oprawę muzyczną a przede wszystkim dla obsługi restauracji za polecenie naszej firmy <3 Stwierdzili, że to był prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych pierwszych tańców w Pałacu Suchary jaki widzieli i że daliśmy radę :)[/ppb_text]

Wystrzałowy tort weselny

Z pewnością każdemu z Nas wesele kojarzy się przede wszystkim ze słodkim tortem. Niewątpliwie jest to tradycja, którą praktykuje się prawie na całym Świecie a w szczególności w Polsce. Jeśli ktoś często bywa na imprezach to może stwierdzić że to w sumie nic takiego i że nie jest zainteresowany. Dlatego mamy na to dobry sposób 🙂 Proponujemy efekty specjalne, które zmieniają praktucznie wszystko. Mowa tu o efektach takich jak ciężki dym oraz fontanny iskier. Oczywiście nie może zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej. Fanfary dodają energii i spinają wszystko w jedną całość. Jeśli nie wierz jaką muzykę wybrać do pokazu zajrzyj tutaj. Znajdziesz tam wiele ciekawych i zróżnicowanych przykładów muzycznych. 

Wystrzałowy tort weselny to atrakcja, która zachwyca praktycznie każdego. W przeciwieństwie do standardowego tortu robi wrażenie na wszystkich uczestnikach wesela czy urodzin. Tak naprawdę trudno przejść koło niego obojętnie. Jak widać na filmie poniżej emocje uczestników imprezy sięgały zenitu.

Slide

Zazwyczaj na torcie spotykamy dwie małe race. Natomiast Para Młoda chciała, żeby ich tort był bardzo wyjątkowy. Dlatego odpaliliśmy jednocześnie aż 6 dużych fontann 🙂

Do pokazu użyliśmy dwóch maszyn Chauvet Nimbus oraz suchego lodu. Jak widać na filmie ciężki dym jest gęsty i rozchodzi się po całej sali. Nie ma zapachu a co najważniejsze nie pozostawia praktycznie żadnego śladu.

Podsumowując jeśli chcesz przełamać kanony i zaoferować swoim gościom coś innego wybierz Wystrzałowy Tort Weselny. Nie dość że będzie bardzo smaczny i słodki to w dodatku w fotorelacji i video zrób. 

Jeśli ktoś nie lubi słodyczy to chociaż nacieszy inne zmysły takie jak wzrok i słuch. Z tego co mi wiadomo efekt pozostaje w pamięci gości na bardzo długo!!

Fotolustro

Fotolustro na wesele Ciechocinek
Bella Photo Box foto lustro / fotobudka

Napis Love

Social Media

Na zakończenie kilka linków:

Facebook – www.facebook.com/bellaarteshow

Instagram  – www.instagram.com/bella_arte_show

TikTok – www.tiktok.com/@bella_arte_show

Youtube – www.youtube.com/@BellaArteShow

Pałac Suchary

Reasumując Pałac Suchary to idealne miejsce na organizacje wesela. To przede wszystkim profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie oraz specyficzny bajkowy klimat.Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios