Panorama Gąsawa

Panorama Gąsawa to sala weselna położona na obrzeżach miasteczka w otoczeniu przyrody, nad jeziorem Gąsawskim. Ponadto atrybutem jest duży balkon z widokiem na jezioro, który rekompensuje wysokie schody do góry 😉 Poniższe wesele zorganizowane było na 80 osób. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Mariusz Jewasiński. Goście bawili się wyśmienicie. 
Jak widać poniżej przygotowaliśmy dla Pary Młodej ciężki dym i fontanny iskier na pierwszy taniec oraz tort weselny. Ponadto rozstawiliśmy napis Love, który służył jako element dekoracyjny do zdjęć.

Pierwszy taniec

Karolina i Rafał zatańczyli swój pierwszy taniec do utworu „Tylko Ty, Tylko Ja” Krzysztofa Krawczyka. Podczas tańca ciężki dym rozchodził się po całej sali. W finale fontanny iskier zaskoczyły jak zwykle wszystkich gości 🙂 Do pokazu użyliśmy 2 maszyn Chauvet Nimbus oraz suchy lód w ilości 20kg. Oczywiście jest to najdroższa metoda wytworzenia dymu ale jak widać poniżej najbardziej sprawdzona a przede wszystkim bardzo spektakularna !! 

Slide

Wystrzałowy tort weselny

Wystrzałowy tort weselny to atrakcja weselna , która robi ogromne wrażenie. Duże fontanny iskier oraz ciężki dym tworzą niesamowity nastrój. Para młoda wybrała bardzo dynamiczny podkład muzyczny Mavokali – Commando ( Dj Killer Remis 2023). Ahh to była energia !! Zobaczcie na filmie poniżej jakie emocje towarzyszyły w trakcie pokazu. Wszyscy goście krzyczeli, klaskali i tańczyli. Niesamowita i wyjątkowa chwila <3. Śmiało można stwierdzić, że tort bez takich efektów specjalnych absolutnie nie ma szansy konkurować z naszym „Wystrzałowym Tortem Weselnym” 

Slide

Napis Love

Napis Love ustawiliśmy przy wejściu zaraz przy samej ścianie tak żeby nie przeszkadzał w zabawie. Goście weselni w przerwach robili sobie zdjęcia. Oferujemy również napis Miłość a przede wszystkim Mega Serce Led. Nowość na rynku weselnym. Zobacz ofertę —> link

Doświadczenie

Na koniec warto podkreślić, że posiadamy na swoim koncie setki pokazów. Przede wszystkim na weselach i urodzinach. Dodatkowo wieloletnie doświadczenie, pewność siebie i rozeznanie w salach weselnych daje nam dużą swobodę tworzenia prawie w każdych warunkach. Dlatego śmiało można stwierdzić, że już chyba nic nas nie zaskoczy…

Ponadto na prośbę Pary Młodej nagrywamy film z pokazu ( czasami z kilku kamer ), który jest piękną pamiątką na całe życie 🙂 Reasumując Postaw na jakość i wybierz Bella Arte Show !!  Zapraszamy.

PANORAMA GĄSAWALeave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios