Panorama Tucholi. Poniżej przedstawiamy dekoracje światłem, ciężki dym na pierwszy taniec, fontanny iskier a w szczególności profesjonalny zespół muzyczny LuXuRy band.

Slide

Dekoracja światłem

Mieliśmy już przyjemność oświetlać imprezy w restauracji Panorama Tucholi chociaż to była nasza pierwsza dekoracja światłem w nowej sali. Jak widać na umieszczonych filmach uzyskaliśmy piękny efekt. oczywiście na scenie aluminiowe pionowe kratownice na których postawiliśmy ruchome głowice. Dodatkowo belki – sunstrip firmy Showtec. Emitują bardzo dużo ciepłego światła, ktore jest ostatnio w modzie .Co najważniejsze Hazer i wydajny wentylator równomiernie rozprowadził w całym pomieszczeniu delikatną mgiełkę. Dzięki temu światło było jeszcze bardziej widoczne a co najważniejsze efektowne. Kolejno na podłodze dookoła sali użyliśmy adj led bar 9.

Slide

Slide

Pierwszy taniec

Para Młoda na swój pierwszy taniec wybrała prawdopodobnie najbardziej popularny utwór w 2022 roku. Mianowice Sobel „Wyglądasz tak pięknie”. Przygotowali naprawdę piękny układ taneczny w trakcie którego pojawiły się efekty specjalne. Konkretnie chodzi o ciężki dym i fontanny iskier. Piękna niespodzianka dla wszystkich gości a przede wszystkim pamiątka na całe życie 🙂

Slide

Social media

Na zakończenie kilka linków:

Facebook – www.facebook.com/bellaarteshow

Instagram  – www.instagram.com/bella_arte_show

TikTok – www.tiktok.com/@bella_arte_show

Youtube – www.youtube.com/@BellaArteShow

Zespół muzyczny – www.luxuryband.pl

Fotolustro <-- link –>


Fotobudka Panorama Tucholi

Jeśli organizujesz urodziny albo wesele to zapewne szukasz sprawdzonej atrakcji dla gości. Fotobudka na pewno sprawdzi się idealnie. Jest to obecnie najbardziej popularna atrakcja którą można spotkać na różnych eventach.

Jak to działa ? Żeby zrobić Selfie każdy uczestnik sesji ma do dyspozycji peruki, kapelusze, okulary, napisy i wiele innych śmiesznych gadżetów. Sesja zdjęciowa składa się z 3 lub 4 zdjęć między którymi jest tylko 7 sekund przerwy dlatego trzeba się spieszyć. Na koniec otrzymujesz 2 wydrukowane paski.

Reasumując oferujemy:

Śmieszne i kolorowe gadżety do wspólnej zabawy.

Dmuchana kabina lub ścianka do zdjęć.

Personalizacja wydruków.

Profesjonalne oświetlenie.

Obsługa i pomoc animatora.Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios