Restauracja Saline powstała z myślą o najbardziej wymagających Gościach, którzy cenią sobie niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością. W Saline mieliśmy okazje pracować wielokrotnie dlatego mamy spore doświadczenie 🙂 Polecamy ciężki dym, fontanny iskier, foto budkę 360 i foto lustro a przede wszystkim oświetlenie eventowe !!

Pierwszy taniec

Pierwszy taniec to wyjątkowa chwila na weselu. Warto zadbać o odpowiednie efekty. Polecamy ciężki dym oraz fontanny iskier w trakcie pierwszego tańca. Poniżej Para Młoda zatańczyła do utworu Hallelujah – Alexandra Burke.

Slide
 

Wystrzałowy tort weselny

Super atrakcja na wesele a przede wszystkim na urodziny. Wystrzałowy tort weselny na pewno zachwyci wszyskich gości. Ciężki dym oraz fontanny iskier to efekty specjalne które idealnie pasują do pokazu i są sprawdzoną atrakcją. Dzięki temu wyjątkowy i piękny tort weselny pozostanie na długo w pamięci wszystkich gości.

Slide

Taniec w chmurach

Ciężki dym i fontanny iskier na wesele. Efekty specjalne do pierwszego tańca. W 2023 roku piosenka Ed Sheeran Perfect była najczęściej wybiera muzyką do tańca na weselu.

Slide


Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios