"Perła Korytkowa"

Na wstępie chciałbym nadmienić, iż bardzo się cieszę że dekoracja światłem cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem w moich rodzinnych okolicach 🙂 Wesele odbyło się w bardzo klimatycznej okolicy nieopodal Janikowa. Dokładnie w miejscowości Trląg – tuż nad nad brzegiem jeziorem Pakoskiego.
Mowa tutaj o sali weselnej – Gościniec „Perła Korytkowa”, którą zarządza przemiła Pani Małgorzata. To osoba która jest bardzo otwarta na współpracę, i pomocna w osiągnięciu odpowiedniego  efektu, który wymarzyła Sobie Para Młoda. Doceniam osoby, które traktują swoją prace jako pasje i potrafią się zaangażować w to co robią. W organizacji wesela jest to bardzo ważna cecha.

Wesele w Gościńcu

A więc Bartek i Dorota powierzyli Mi wykonanie ciężkiego dymu w trakcie ich pierwszego tańca , którego urywek zamieszczam poniżej. Również kwestie oświetlenia i efektów pirotechnicznych ( fontanny sceniczne ) podczas całego wesela. Ciężki dym w trakcie pierwszego tańca tworzymy za pomocą bardzo wydajnej maszyny oraz suchego lodu. Jest to najlepsza i najbardziej sprawdzona metoda. Zobacz galerie zdjęć i video oraz dowiedz się więcej na temat ciężkiego dymu. Przekonaj się czym jest taniec w chmurach < link >

Slide

W dekoracji światłem wspólnie z Parą Młodą postawiliśmy na kolor wrzosowy, który w połączeniu z białem naturalnym światłem doskonale wpasował się w panujący na sali wystrój. Całość dekoracji światłem wraz ze srebrnymi elementami wystroju, tekstyliami oraz subtelnymi dodatkami białych róż i zieleni w wazonach ubrała ten lokal w modę i elegancję. Wesele odbyło się więc w stylu glamour. Było przepięknie i czarująco, ale prawdziwa magia nastała dopiero, gdy przyszedł czas na tort weselny. Pojawił się on na sali w towarzystwie obłoków chmur oraz magicznych iskier. Goście weselni byli pod wrażeniem, a pamiątkowe zdjęcia z tej niezwykłej uroczystości na pewno wyszły zjawiskowo za sprawą naszych efektów specjalnych.

Do realizacji oświetlenia zastosowano 62 urządzenia / punkty świetlne typu Par oraz Bar. Zastosowane światła Led które emitują czyste i naturalne białe światło dają niesamowity efekt!!

Bardzo ciekawie i miło wspominam to wesele i przygodę w Gościńcu. Jeśli zamierzasz zorganizować wesele właśnie tam, to z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal i obsługę. Mam nadzieję, że to nie ostatnia realizacja w „Perle Korytkowa” 🙂

Zapraszam do obejrzenia innych realizacji – video

Zostaw komentarz jeśli Ci się podoba !!Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios