Perła Kujaw

Perła Kujaw wesele 2022. Na wstępie warto zaznaczyć, że Perła Kujaw to miejsce bardzo chętnie przez nas odwiedzane. Niewątpliwie panuje tam bardzo miła atmosfera, a Panie z obsługi są bardzo miłe i pomocne co jest coraz większą rzadkością.
Ważnym aspektem jest również fakt, że można podjechać praktycznie pod same drzwi i swobodnie się rozładować. To bardzo dużo ułatwienie. Nie trzeba przechodzić przez całą sale ze sprzętem co bardzo często bywa niekomfortowe.
Żeby się rozłożyć potrzebujemy sporo miejsca. Jak widać na zdjęciach w Perle Kujaw zajmujemy cały korytarz pomiędzy salą taneczną a łazienkami. Dlatego ściankę lub dmuchaną kostkę rozkładamy na samym środku a wszystkie gadżety albo w szatni albo na stolikach dookoła. 

Zajmujemy na styk prawie całe pomieszczenie 😀


Bella Photo Box 

Dlaczego akurat Bella Photo Box ? Posiadamy ogromne doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat. Ponadto szeroki wybór urządzeń, które można dopasować do własnych potrzeb lub do stylu imprezy daje dużą swobodę realizacji ( np. Srebrna ścianka w stylu glamour lub drewniana fotobudka w stylu rustykalnym). Bardzo duża ilość śmiesznych i kolorowych gadżetów. Ponadto jesteśmy słowni i solidnie wykonujemy swoją prace. Lubimy kontakt z ludźmi i dobrze bawimy się zarażamy pozytywną energią. 

Dmuchana ścianka do zdjęć
Bella Photo Box foto lustro / fotobudka
Magiczne fotolustro na urodziny i wesele

Fotolustro 

Duże lustro 65 cali w skrzyni oraz dmuchana ścianka to super duet. Pikowana ścianka w kolorze białem lub srebrnym popowana jest cały czas powietrzem, które pochodzi z wentylatora na dole. Za pomocą ledbarów ustawionych przy krawędzi możemy regulować kolory i tworzyć różne klimaty. W zależności od preferencji klientów 🙂 Jak wiadomo niektórzy wolą róże lub czerwienie a inni barwy zielone lub niebieskie.

Centralnie nad foto lustrem umieszczona jest lampa błyskowa z beuty dishem, która odpowiedzialna jest za prawidłowe doświetlenie zdjęcia a przede wszystkim prawidłowy balans tonalny.


Fotobudka

Jaka jest najważniejsza różnica pomiędzy fotobudką a fotolustrem ? W przypadku tradycyjnej foto budki urządzenie to wąski biały słupek w którym jest monitor, aparat i drukarka. Na ekranie widać pogląd tego co będzie na zdjęciu. Bardzo ważne jest to, żeby patrzeć centralnie na aparat a nie na monitor. Warto zaznaczyć, że monitor nie robi zdjęć 🙂 Najlepsze zdjęcia wychodzą, gdy oczy są na zdjęciu. Jeśli będziemy spoglądać w dół na monitor efekt będzie dużo gorszy. Na zdjęciu będzie widoczny głównie czubek naszej głowy 🙂 Ponadto fotobudka rejestruje zdjęcia od pasa w górę. W przypadku foto lustra na zdjęciu widać całą postać łącznie z nogami. Na co się zdecydować ? Wybór należy do Ciebie. Jeśli masz problem z wyborem skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i przedstawimy najważniejsze kwestie techniczne.
Do fotobudki bardzo często polecamy dużą dmuchaną foto kabine. Goście wchodzą do środka i robią sobie zdjęcia. Ogromną zaletą białej kabiny jest odbijające się światło. Równomiernie rozchodzi się po całej powierzchni dzięki czemu zdjęcia są bardzo dobrze doświetlone. Warunki zewnętrzne nie wpływają na zdjęcie tak bardzo jak w przypadku zwykłej ścianki do zdjęć. Perła Kujaw Wesele 2022

Perła Kujaw wesele fotobudka
Perła Kujaw wesele fotobudka

Jak zrobić idealne selfie

W zabawie mogą brać udział osoby w każdym przedziale wiekowym dlatego idealnie pasuje na urodzony, jubileusz czy wesele.
Fotobudka powstała z myślą o parach, dlatego potrzebne są conajmniej dwie osoby.
W zabawie może uczestniczyć max 8-10 osób.
Więcej osób nie zmieści się na zdjęciu 🙂

 • Gadżety
  To między innymi peruki, czapki, pałki, okulary i napisy. Wybierz klika fajnych gadżetów. Najlepiej 4 – ponieważ sesja składa się 4 zdjęć. Bez sensu kiedy wszystkie zdjęcia są takie same. Warto je jakoś urozmaicić 
 • Kadrowanie
  Ustaw się tak żebyś widział się w lustrze. Najlepiej centralnie na środku. Dobre wykadrowanie to ważny element każdego zdjęcia.
 • Start
  Wciskasz start i zaczynamy. Krótkie odstępy pomiędzy zdjęciami i bardzo szybkie tempo nakręcają atmosferę i budują pozytywne emocje. Między każdym zdjęciem jest tylko 5 sekund przerwy !! 🙂
 • Zabawa
  Wygłupiaj się na maxa. Głupie miny, dziubki, a przede wszystkim szerokie uśmiechy są mile widziane. Jeśli nie masz doświadczenia to kolorowe gadżety zdecydowanie pomagają w zabawie. Reasumując im śmieszniejsze zdjęcia tym lepsza pamiątka. 
 • Księga gości
  Po skończonej sesji zdjęciowej otrzymujesz wydrukowane zdjęcie w formie 2 pasków o wymiarach 5x15cm. Warto wkleić chociaż jedno zdjęcie do księgi gości i wpisać się poniżej. Para Młoda lub solenizant na pewno będzie zachwycony z takiego albumu wypełnionego zdjęciami.

UWAGA !! 
Nie stawaj za blisko lampy błyskowej ponieważ zdjęcia będą prawdopodobnie prześwietlone. Warto zachować odstęp około 1 metra.
Na szczęście w trakcie zabawy nad wszystkim czuwa animator. Pilnuje urządzenia a przede wszystkim doradza jak zrobić idealne selfie. 


DODATKI

Naklejki i pisaki
Serduszka, gwiazdki, literki, emotki i wiele innych. Bardzo fajny dodatek do księgi gości. Każdy to wkleja zdjęcia oprócz zwykłego podpisu może również użyć znaków graficzny dla urozmaicenia strony w albumie. Ponadto jeśli księga gości ma czarne kartki to warto użyć kontrastowych pisaków , np srebrnych, złotych lub białych.

Magnesy
Oferujemy personalizowane magnesy, dzięki którym przyczepisz zdjęcia z fotobudka na przykład na lodówkę 🙂

Wifi
Fotobudka może być podłączona do sieci internetowej. Dzięki temu wszystkie zrobione zdjęcia i Gify możemy udostępniać na maila lub na telefon.

Personalizacja
Branding zdjęć i fotobudki. Istnieje możliwość personalizacji. Dzięki temu na wydrukowanych zdjęciach znajdą się odpowiednie treści. Umieszczenie logo firmy, czy imion Pary Młodej nie stanowi dla nas żadnego problemu. 

Każdy uczestnik zabawy będzie pamiętać kiedy i gdzie było zrobione zdjęcie a przede wszystkim z jakiej okazji :)

Imprezowe atrakcje

Na zakończenie warto podkreślić, że posiadamy szereg innych popularnych atrakcji m.in napisy, serca, ścianki a przede wszystkim ciężki dym oraz fontanny iskier – idealne do pierwszego tańca lub tortu. Polecamy również dekoracje światłem. Za pomocą profesjonalnych urządzeń umieszczonych na ziemi oświetlamy całą imprezę.

 

Video

Slide

Perła Kujaw Wesele

Pierwszy taniec

Slide


Leave a reply


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
Recent Portfolios